Jdi na obsah Jdi na menu
 


Albrechtice - Inter 0 : 3 ( 0 : 2 )  branky: Maro 2, Patrik

9.min 0:1 Patrik, 42.min. 0:2 Maro, 53.min 0:3 Maro. Střídání: 66.min Patrik- Kuba P., 73.min. Ludva- Květoš, 77.min Vojta- Láďa 

V tomto zápase jsme soupeře přehrávali ve všech herních činnostech. Naši útočníci, i když obrana Albrechtic byla v dvojnásobné přesile, si vytvářeli plno brankových příležitostí. Naše záloha vyhrávala všechny souboje a dobře kombinovala. Obranná činnost celého mužstva byla na vysoké úrovni. Milan si téměř nezachytal a na naši branku nešla snad jediná nebezpečná střela.

První branka padla v 9. minutě, kdy Maro u lajny vybojoval při presinku míč, nacentroval jej před branku a Patrik rybičkou překonal brankáře Albrechtic. Ten si sice na balón šáhl, nedokázal jej ale vytěsnit mimo tyče. Gól jsme ale mohli vsítit ještě dříve, protože jsme na soupeře vlítli od první minuty a šance jsme si vytvářeli jak na běžícím pásu. Celý poločas jsme soupeře přehrávali a často jsme se dostávali  do střeleckých pozic. Trvalo, ale až do jeho závěru než jsme přidali další čárku do zápisu. Druhá branka byla opravdu výstavní. Po sérii narážeček na jeden či dva doteky jsme po ose Honza, Vojta, Patrik, Maro vyšachovali celou obranu Albrechtic a posledně jmenovaný zasouval, již téměř do prázdné branky. Klasický gól do šatny. Pořád ale nebylo rozhodnuto, stačilo aby soupeř dal "kontaktní" a jeho hráči se mohli dostat zpět do hry a my mohli zbytečně znervóznět. Naštěstí brzy přišel třetí zápis, když Maro dostal zleva přihrávku a opět zavěsil. V té chvíli již soupeř rezignoval a my mohli v klidu přidávat další branky. To se ale nestalo, i když prostoru a šancí jsme měli plno. Dnes to nevadilo, příště nás ale naproměňování gólových příležitostí může mrzet. My s Bedřichem se musíme zamyslet koho v takovýchto zápasech posunout dopředu, protože dnes by  třetí útočník určitě pomohl. Děkuji všem za bojovnost, hned ve středu je potřeba tento výkon zopakovat.

                      Milan(9)

Honza R.(9)   Pepa(10)        Wieslaw(9)

                       Kuba H.(9)

                       Vojta(9)

Jarda(9)       Honza F.(10)     Ludvík(9)

Patrik(10)                              Maro(10)

Kuba P.(8) , Květoš(8) , Láďa (7)